Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Marka która zajmuje się importem oraz dystrybucją włoskich produktów żywnościowych

Firma North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybuowaniem włoskich produktów spożywczych. Poza tym, oferowane tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Oferta zawierająca produkty włoskie oryginalne skierowana jest przede wszystkim do tych konsumentów, jacy cenią imponującą jakość wyrobów spożywczych. Obecnie przywożone są produkty od 70 wiodących wytwórców klasy premium. Duża część z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku polskim, co wskazaną propozycję sprzedażową wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Kupujący mogą głównie zaopatrzyć się tutaj w: produkty suche, produkty świeże, wyroby mrożone a także wino. Konsumenci podzieleni są na wymienione zgrupowania: największe sieci sklepowe, delikatesy, więcej niż dwa tysiące sto sklepów detalicznych, umiejscowionych na terenie całego kraju oraz więcej niż tysiąc osiemset kupujących będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Doświadczeni doradcy handlowi w każdej sytuacji doradzają konsumentom, na co muszą się zdecydować. Kupujący mogą liczyć na obsługę i przywiezienie towaru aż przez sześć dni w tygodniu, ze względu na to, że North Coast dysponuje własną flotą aut dostawczych oraz współpracuje ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na doręczenie można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Jako że w asortymencie można znaleźć ponad 3000 propozycji, można w całości uzupełnić zapasy w sklepie oraz oczekiwać, że to, co zamierza się w nim sprzedawać, będzie dostępne u wskazanego importera.

North Coast proponuje, jakie oddają urozmaicenie wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep znany jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego produktów. Świeże wyroby zajęły miejsce lidera. Poświadcza o tym to, iż w North Coast można nabywać je w wersji dobrze przechowywanej oraz w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 06/03/2023