Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyroby spożywcze, które w 100% oddają urozmaicenie włoskiej kuchni

Marka North Coast zajmuje się importem i dystrybuowaniem pochodzących z Włoch wyrobów spożywczych. Poza tym, dostępne tutaj jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa obejmująca mozzarella burrata wyznaczona jest w głównej mierze do tych klientów, którzy doceniają wysoką jakość żywienia. Obecnie importowane są produkty od siedemdziesięciu wiodących producentów markowych. Sporo z nich posiada prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku polskim, co wskazaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Konsumenci mają możliwość głównie zaopatrywać się tu w: kawę, desery, produkty zamrożone oraz wino. Konsumenci podzieleni są na wyszczególnione grupy: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad 2100 punktów sprzedaży detalicznych, znajdujących się w całym kraju oraz więcej niż 1800 klientów z rynku gastronomicznego i hotelarskiego.

Doświadczeni przedstawiciele handlowi zawsze doradzają klientom, na co powinni się zdecydować. Kupujący mogą liczyć na obsługę i przywiezienie towaru aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, z uwagi na to, iż North Coast dysponuje własną flotą aut dostawczych oraz współpracuje z cenionymi firmami transportowymi. Na doręczenie można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Jako że w asortymencie znajduje się więcej niż trzy tysiące wyrobów, można wszechstronnie uzupełnić zapasy w sklepie i spodziewać się, że to, co ma zamiar w nim sprzedawać, będzie udostępnione u wskazanego importera.

North Coast proponuje, jakie są w stanie oddać urozmaicenie wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch oraz śródziemnomorskich wyrobów. Nieprzetworzone produkty zajęły miejsce lidera. Świadczy o tym to, że w North Coast można nabywać je pod postacią dobrze przechowywaną oraz w atrakcyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 06/03/2023