Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Foldery promocyjne jako czynnik zgodnego ze stanem faktycznym i atrakcyjnego profilu marki

Agencja dreamsart oferuje projektowanie folderów z uwzględnieniem wszystkich szczegółów, jakie poda klient a także jakie będą adekwatne dla danej dyscypliny. Foldery reklamowe i przeróżne katalogi są skutecznymi narzędziami marketingowymi. Z ich użyciem można dotrzeć do wybranej grupy klientów bez żadnego problemu. Sprawdzą się nie tylko w trakcie kampanii promocyjnej, lecz także na różnych wydarzeniach. Specjaliści z podanej firmy mogą nawet zrobić koncept dostosowany do wybranego wydarzenia.

Koncept wizualny będzie także za każdym razem dopasowany do identyfikacji graficznej firmy. Kilkustronicowy skład zostanie opracowany doskonale do wydruku. Jeżeli pojawi się taka potrzeba, to zostanie także przygotowany w języku obcym. Wszystkie elementy, takie jak: wykresy, diagramy i ilustracje zostaną wykonane perfekcyjnie. W agencji zatrudnieni są także copywriterzy, jacy zajmują się opracowaniem treści oraz haseł promocyjnych, o ile klient sobie tego zażyczy. Broszury, katalogi książkowe oraz pozostałe materiały zostaną wykonane zgodnie z życzeniem zleceniodawcy, jak i w indywidualnie przez niego wybranym formacie. Zleceniodawcy będąc zdecydowanymi na projektowanie katalogów w tej agencji mogą liczyć na uszlachetnienie składu o różne elementy dodatkowe.

Przykładowo, folia matowa doda większej ekskluzywności, a folia błyszcząca ożywia wybarwienie oraz zwiększa trwałość. Do folii matowej może być dodawany lakier UV wybiórczy, umożliwiający pokrycie niektórych części. Specjaliści mogą także zrobić tłoczenie, akcentując określone elementy projektu a także zrealizują wycinanie z wykorzystaniem lasera konkretnych elementów, takich jak przykładowo logo. Abstrahując od tego, jaka forma będzie wybrana, całość będzie pokryta lakierem dyspersyjnym, ochraniając druk. Propozycja zleceniowa obejmuje przygotowanie projektu i wydruki broszury reklamowej, kilkustronicowych folderów reklamowych, jak i wielostronicowych wydawnictw.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 09/12/2022