Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy tuningując swój samochód należy także wymienić felgi

Wielu posiadaczy samochodów chętnie się wyróżnia swoimi autami, dlatego też chętnie decydują się na różnego rodzaju modyfikacje. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest optyczny tuning, który pozwoli w diametralny sposób zmienić wygląd zewnętrzny. Jeżeli ktoś zechce, to pokusić się także może o przeróbki silnika i zawieszenia, wtedy poza wyglądem pojazd zyska też dużo mechanicznych koni, ale w przypadku takich zmian trzeba się już liczyć z większym wydatkiem.

Tak naprawdę większość osób podejmujących decyzję o tuningu optycznym zaczyna od wymiany felg. Rozwiązanie takie jest niezbyt drogie, a równocześnie dające bardzo dobre efekty. Dobrane w odpowiedni sposób felgi JR Wheels całkowicie odmienią zewnętrzny wygląd auta, nadając mu agresywności i sportowego charakteru.

Tego typu felgi dostępne są w ogromnej liczbie wzorów, kupujący mają do wyboru modele z różną ilością ramion, a także wersje ze szprychami. Dzięki temu jeśli ktoś będzie chciał, to może postawić na stonowaną klasykę, ale także może na odważną stylizację. W ostatnich czasach dużym powodzeniem zaczęły się cieszyć superlekkie felgi SL02, które nie tylko prezentują się doskonale, lecz również mają świetne parametry jezdne. Ogólna liczba sprzedawanych w sklepach felg może jednak niejednemu przysporzyć wielu kłopotów przy wyborze.

Dlatego też należy zastanowić się porządnie, aby później nie żałować zakupu po montażu. W pierwszej kolejności pamiętać trzeba, że nie każdy wzór będzie pasował do każdego pojazdu. Również z tego powodu, że niektóre modele są tuningowane od wielu lat, i zwyczajnie przez te lata ustaliły się kanony tego, jak taki tuning ma wyglądać. Poza tym przy kupnie trzeba zwrócić swoją uwagę na techniczne parametry. Często w przypadku takich zmian kierowcy decydują się na montaż felg o większej średnicy, równocześnie zmniejszając wysokość profilu. Ale niekiedy się zdarzy ktoś, kto kupi felgi concaver zbyt szerokie, a jeśli będą one wystawały za nadkola, to nie można z takimi jeździć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 10/01/2023