Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyposażenie kamperów CarGO! w czasie wynajęcia

Wyposażenie kamperów CarGO! w momencie wynajmu obejmuje elementy standardowe, dzięki którym można w sposób bezpieczny oraz w wygodnych okolicznościach jeździć kamperem. Naturalnie, zamawiający mogą w dodatku decydować się na wyposażenie dodatkowe, w zależności od tego, czego potrzebują. Każdy nowe kampery jest w pełni przygotowany, a więc sprawdzony oraz posprzątany.

W wyposażaniu podstawowym umieszczone są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, czy kamera GoPro z akcesoriami.

Niezależnie więc od pory roku i warunków drogowych można odbywać podróż w pełni komfortowo, dokładnie w ten sposób, jak to sobie zaplanowano. I chociaż sporo osób podróżowanie kamperem kojarzy z porą letnią, to w porze zimowej także wiele osób odbywa podróże tego typu. Kamper pozwala bowiem na większą swobodę. Każdy użytkownik zaś ma inne oczekiwania odnośnie do podróżowania. Warunki wypożyczenia są każdorazowo wobec tego wyznaczone indywidualnie.

Dużą popularnością cieszy się wypożyczenie przeczep kempingowych marki HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mają możliwość decydować się zarówno na modele nowe, ale też eksploatowane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwala na korzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na kupno najnowszego kampera. Dla klientów udostępniony jest serwis, a team pomoże klientom dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, lecz też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 10/03/2023