Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób przyjemnie oraz aktywnie poświęcić czas na urlop?

Dźwirzyno jest nieogromna miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to niewielka, ale o wielowiekowej historii miejscowość. Jej genezy sięgają XIII wieku, działała najpierw jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Dotychczasowe Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, gwarantująca turystom liczne atrakcje.

Znajdziemy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (ogromnej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, spore pola kempingowe oraz domki wczasowe). Tu spędzone oczywiście wolne nad morzem zapewnia niezatarty nastrój, idealne, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej i windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w charakterystyczny sposób: pomiędzy morzem a jeziorem Resko Przymorskie. To naturalnie dzięki temu turyści tutaj zamieszkujący mają niezmiernie wiele możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, uprawianie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel oraz opalanie się.

Rozciągają się tu zachwycające wydmy, piasek jest biały, niebywale przyjemny w dotyku. Wybrzeża o obszernej szerokości. Biegnie tam również internacjonalny szlak rowerowy. Jeżeli pragniesz jechać na kemping, zobacz akcesoria do przyczepy kempingowej. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej kultowych miejscowości morskich w typowo krajoznawczym klimacie są to Międzyzdroje. Planując nasze wczasy nad morzem należałoby zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tu corocznie przeglądów, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, modnego też pod imieniem: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny mamy prawo dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo nieopodal jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia podczas spędzania urlopów nad morzem. Przyciągająca ogromnie jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Nowoczesne Międzyzdroje przyciągają podróżników spędzających ferie nad morzem wieloma atrakcjami. Do bardziej znanych lokalnych atrakcji należy legendarna Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski rąk twórców, jednostek z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 18/11/2022