Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

System monitoringu oferowany przez Agencję Ochrony Votum z Bydgoszczy

Profesjonalna instalacja systemów alarmowych oraz systemów monitoringu to główny zakres świadczeń, z jakiego można skorzystać w Agencji Ochrony Votum. Instalacje systemów sygnalizacji włamania i napadu wykonywane są osobiście, przez osoby zatrudnione w agencji z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Dostępne sprzęty mają atesty oraz homologację, świadczące o tym, że można z nich korzystać w Polsce w tych budynkach, w których panuje wysoki stopień zagrożenia. W każdym z systemów wykorzystane są: centrale mikroprocesorowe, czujniki ruchu, alarmy, czujniki magnetyczne, jak i akustyczne nadajniki powiadomienia radiowego i GSM. Są to przyrządy, które potem podłączone są do linii antysabotażowej.

Zamontowany system alarmowy objęty jest dwu letnią gwarancją, a także całodobowym serwisem na gwarancji. Jeżeli zleceniodawca zażyczy sobie po takim czasie, to w oparciu o osobną umowę dostępny może zostać także serwis po gwarancji. Wszechstronne zabezpieczenie budynków przy zastosowaniu systemów sygnalizacji sprawdzi się w przypadku: włamań, napadu, czy pożaru. Możliwe jest także korzystanie z kontroli pracowników ochrony. Proponowana ochrona Bydgoszcz wykonana jest w szybkim czasie, z zachowaniem tajemnicy zawodowej. Zakres ochrony w każdej sytuacji dostosowany jest do prywatnych wymagań klienta.

Klienci mogą również zamówić hybrydowy system nadzoru wizyjnego, który łączy wideonadzór online z systemem alarmowym z wideoweryfikacją. System ten na bieżąco przekaże wiedzę na temat stanu bezpieczeństwa budynku bez udziału pracowników ochrony, co zmniejszy koszty w konkretnym przedsiębiorstwie w tej dziedzinie. Wideonadzór może dotyczyć na równi domów prywatnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym. Zleceniodawcy mogą również wybrać system alarmowy z wideoweryfikacją. Ta nowoczesna bezprzewodowa technika nadzoru sprawdza się w wielu miejscach.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 30/03/2023