Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot: innowacyjna aplikacja dla pośredników nieruchomości

Nbot to przełomowy program dla pośredników nieruchomości. Z wykorzystaniem Nbot uzyskuje się dostęp do zbioru ogłoszeń stworzonych przez osoby prywatne i agencje, ze wszystkimi zdjęciami oraz z telefonami z blisko 200 portali. Jest to spore kompendium wiedzy, sprawdzające się na równi w obsługiwaniu klienta oferującego nieruchomość, ale też popytowego. Zaimplementowane do aplikacji kluczowe elementy procesu marketingowego bardzo mocno usprawniają proces pozyskiwania ofert, a obsługa klienta popytowego przenoszona jest na bezkonkurencyjny dotąd poziom.

Na tyle unowocześnione wyjście jest bardzo pożyteczne. Wiodące atuty, jakie wykazuje ręcznie moderowana baza nieruchomości to: wysyłanie ofert ze wszystkimi fotografiami, z prawie 200 serwisów, dostęp do ogłoszeń indywidualnych oraz biurowych z telefonami ze wszystkich serwisów, możliwość błyskawicznego ustalenia danych kontaktowych do właściciela na podstawie oferty agencyjnej, poinformowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, bezzwłoczne zaktualizowanie kwot w ogłoszeniach otwartych, błyskawiczne i dokładne dookreślenie kwoty oferty nieruchomości a także dostęp do propozycji z uwzględnionymi ulicami i szczegółami ogłoszenia. Jest to więc wszechstronne wyjście, jakie opiera się na intuicyjnej obsłudze.

Program dla biur nieruchomości, pośredników nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych nie jest udostępniony klientom indywidualnym. Jest zaprojektowany z myślą o specjalistycznym użyciu. Na stronie internetowej programu można zobaczyć, jak wyszukiwać i wysyłać oferty. Informacje są przekazywane przystępnie, czyli wyjątkowo klarownie. Wystarczy zarejestrować bezpłatne konto, aby mieć do całości dostęp. Ogłoszenia można wyjątkowo prędko zmienić na własne i od razu przesłać do klientów, co wyjątkowo usprawnia pracę agentów nieruchomości.

Agenci nieruchomości mogą również zobaczyć, kto oraz w jakiej kwocie reklamuje te same domy, co pozwoli funkcjonować lepiej niż konkurenci branżowi. W programie znajdują się wszystkie mieszkania osób prywatnych wystawiane od 2018 roku, a także oferty wystosowane przez agencje. Znaczy to, iż użytkownik nie przeoczy żadnego z ogłoszeń.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  • 26/05/2023